Золоте кільце Туреччини - 8 Days

yeralti-01-1024×600-1024×600

Виїзди по пн, чт, пт та нд.

Маршрут: Стамбул / Бурса / Памуккале / Конья / Каппадокія / Анкара / Стамбул

Вартість туру 504 дол за людину.

День 1.
Зустріч з гідами. Трансфер аеропорт-готель.
Ночівля: Стамбул 4 * Вечеря

День 2. Бурса (ЕКСКУРСІЯ ВКЛЮЧЕНА У ВАРТІСТЬ)
Після сніданку в готелі відправлення в Бурсу. (Близько 150 км) Бурса — перша столиця Великої Османської Імперії. Тут можливо відчути справжній османський дух наулочках міста, в історичних місцях. Панорамний огляд міста.
Переїзд і ночівля в Памуккале. (Близько 450 км) Вечеря

День 3. Памуккале — Ієраполісі (екскурсія за бажанням 50 $)
Після сніданку в готелі, Вас чекають руїни античного міста Іераполіс, який розташувався на вапнякових терасах. Тут знаходяться руїни храму Аполлона, що датуються III століттям н.е. Далі ми поїдемо в Памуккале до «бавовняному замку». Видимі здалеку всесвітньо відомі білосніжні тераси (травертинові освіти) виникли в результаті відкладення солей з насичених кальцієм джерел термальних вод.
Повернення в готель в Памуккале, вечеря.

День 4. Конья — загадкова Каппадокія.
Після раннього сніданку в готелі Вас чекає переїзд (близько 400 км) і екскурсія по місту Конья. Конья, мабуть, найчарівніший, спокійний і доброзичливий місто у всій Туреччині. Легенди вплітаються тут в історію так вміло, що вже і не
відрізняється де правда, а де вигадка. З давніх-давен Конья була і залишається великим релігіозним центром. Це місто — батьківщина Святої Параскеви (П’ятниці), яку в християнстві здавна вважають цілителькою людей від найважчих душевних і тілесних недуг. Далі
переїзд в Каппадокії. (Близько 300 км) По прибуттю, для Вас буде проведена екскурсія по чарує ландшафту Каппадокії, який ще називають «місячний ландшафт». Ви відвідаєте Долину Любові і Долину Дербент, Аванос, дивовижні оглядові майданчики з приголомшливими видами, керамічну фабрику, знамениті три красуні і килимову фабрику, а також підземне місто. Увечері Вам представітсявозможностьпріжеланіі прийняти участь в дивовижному шоу крутящіхся дервішей (Екскурсія за додаткову плату).
Ніч в готелі Каппадокії. Вечеря

День 5. Повітряні кулі Каппадокії — Анкара (екскурсія за бажанням ~ 100 $)
Побачити Каппадокию «Країну прекрасних коней» можна не тільки з землі, але і піднявшись високо в небо. Неймовірні краси, які відкриються перед Вашим поглядом, не залишать Вас байдужими. Здійснити цю подорож можна на повітряній кулі! Дивній ландшафт, десятки піднімающіхся в небо куль в променях сонця, що сходить, світанок і дивовижна картина пробудження Каппадокії буде напевно найяскравішим враженням.
Майже годинний політ дозволить Вам насолодиться долинами і побачити місця недоступні для пішого відвідин — (екскурсія за додаткову плату рано вранці). Після сніданку в готелі, можливість відвідати музей під відкритим небом Гереме — національний парк-музей під захистом ЮНЕСКО — це ансамбль церков, дивовижного ландшафту і старовинних фресок, що збереглися протягом століть — (екскурсія за додаткову плату).
Ніч в готелі Каппадокії, вечеря.

День 6. Анкара — Стамбул (екскурсія включена в програму)
Післі сніданку в готелі направляємося в Анкару (близько 290 км). Ві відвідаєте знаменитий музей Ататюрка, докладно розповідає про життя того часу, зберіг особисті речі Мустафи Кемаля.
Після Вас чекає переїзд з Анакари до Стамбулу (близько 450 км) — унікальне місто в світі, що стоїть на двох континентах одночасно і найбільше місто в Туреччині, з багатою історією, надзвичайною архітектурою та ідеальним місцем розташування.
Ночівля в провінції Стамбула, вечеря.

День 7. Стамбул — столиця Імператорів (екскурсія за бажанням 80 $)
Після сніданку Ви підете на площу Іподрому. Найдавніші пам’ятки в самому центрі і навколо цієї площі є найважливішими пам’ятками Стамбула. Після цього Ви відвідаєте Собор Святої Софії в Константинополі, Айя-Софія, Велика церква — у цієї цікавої споруди існує безліч назв. Про зведеному храмі свого часу ходило безліч легенд про витрачених ресурсах, але всі вони згасали в порівнянні з дійсністю. Потім ви опинитеся в Блакитної Мечеті султана Ахмета. Це єдина мечеть в світі, що має шість мінаретів.
Потім Вашій увазі буде представлено Палац Топкапи, який є найбільшим і найстарішим палацом в світі, що збереглися до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста і підноситься на історичному півострові, звідки відкривається чудовий вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу.
Ночівля в провінції Стамбула, вечеря.

День 8.
Залежно від часу вильоту комфортабельний автобус доставить Вас в аеропорт для повернення додому.

 

У вартість входить

 • Розміщення в готелях 4 *
 • Щоденні сніданки та вечері
 • груповий трансфер
 • Переїзди між містами
 • Російськомовний професійний гід
 • Екскурсії по програмі
 • Авіапереліт

У вартість не входить

 • Все доп. екскурсії за додаткову плату
 • Вхідні квитки на всі об'єкти і музеї
 • обіди
 • Особисті витрати

You can send your inquiry via the form below.