Стамбульська мозаїка у березні - 5 Days

Istiklal_Street

22.03

Авіа Харків — Стамбул 16.00 — 19.00. Трансфер до готелю, заселення

23.03

Сніданок.

Пішохідна прогулянка по історичному півострову, де в тісному сусідстві розташувалися основні пам‘ятки імперій, що існували на території сучасного Стамбула. Площа іподром, огляд обелісків і Німецького фонтану Відвідування Блакитної мечеті і мечеті Айя Софія. Після обіду ми вирушаємо в знаменитий палац султанів — Топкапи, а потім погуляємо по парку Гюльхане. Після чого відвідаємо Єгипетський базар, скуштуємо і купимо солодощі. Вільний час.

24.03

Сніданок.

На цей день пропоную два варіанти з прогулянкою на паромі по Босфору. — Стамбул це єдине місто в світі на двох континентах. Ми живемо на європейській частині і пропоную відвідати азіатську частину. Дорога до набережної Ускюдар займає не більше 15 хвилин. З набережної відкриваються красиві панорами на Дівочу Вежу і історичний півострів, де гуляли на передодні. Обід. Вільний час. — Прінцеви острови. Дорога на паромі уздовж азіатській частині Стамбула займає 1:15-1:30. Відвідаємо найбільший і популярний острів Бююкада. Погуляємо по вуличках і відпочинемо від міської метушні та пообідаємо на набережній з красивими видами на місто.

Повернення в місто, вільний час. Увечері після прогулянок можемо поїхати на площу Таксим і прогулятися по знаменитій вулиці Істікляль, покататися на історичному червоному трамвайчику, дійти до Галатської вежі і зробити всі необхідні покупки.

25.03.

Сніданок.

Сьогодні відвідаємо мечеть Сулейманіє і розташовані в її дворі мавзолеї Сулеймана та Роксолани. З оглядового майданчика Сулеймание відкривається один з найкрасивіших видів на Босфор і затоку Золотий Ріг. З Сулеймание підемо в християнську церкву Діви Марії або Церква одного дня. Кажуть, що бажання загадане тут обов’язково збудеться. Так що йдемо загадувати бажання. Далі пройдемо через оглядовий майданчик, розташований на метро-мосту Халіч, купимо балик екмек у знаменитого Маріо і будемо обідати на набережній Кадикей з видом на Золотий Ріг і величну Сулейманіє. Після обіду піднімемося на Галатський вежу. Вільний час.

26.03.

Сніданок.

Трансфер в аеропорт о 10.00. Авіа Стамбул — Харків 14.00-15.00

Вартість 300 дол. за одну людину

У вартість входить

  • переліт
  • проживання у готелі зі сніданками
  • трансфер
  • медичне страхування
  • прогулянки супроводі з керівником групи

У вартість не входить

  • вхідні квитки
  • проїзд в громадському транспорті
  • особисті витрати

You can send your inquiry via the form below.