Скарби Йорданії - 8 Days

iordaniya-otkroetsya-dlya-turistov-v-avguste

Вильоти з Києва по середах

Тривалість подорожї 7 ночей

Вартість від 1259 дол

День 1

Ваша подорож починається з прильоту до столиці Йорданського Хашимітського Королівства — Амман, в аеропорт ім. Королеви Алії. По прибуттю вас чекатиме представник приймаючої компанії, який допоможе вам при проходженні формальностей в аеропорту і отриманні безкоштовної візи, здачі ПЛР тест після прильоту до Йорданії. Після проходження паспортного контролю вас чекатиме трансфер в готель Мертвого Моря.

вечеря і ніч в готелі.

День 2

Сніданок у готелі.

Сьогодні у вас вільний день для пляжного відпочинку і купання в водах Мертвого Моря. Адже природу і клімат в околицях Мертвого моря можна сміливо назвати цілющим оазисом. Солі Мертвого моря мають унікальний склад мінералів, який не характерний для солей в інших водоймах нашої планети. Відсоток солі у воді тут досить високий — близько 33%, якщо порівняти з Середземним морем, в якому вміст солей близько 3,5-4%, то виходить відчутна різниця. У більшості людей купання в Мертвому морі викликає асоціації з купанням в солоному маслі. Дійсно, вода на дотик масляниста і важка. Близько 20 різних мінералів містяться в цій суміші, яка також має лікувальні властивості і допомагає людям з шкірними та іншими захворюваннями. Відпочинок на березі Мертвого моря — це можливість поєднати чудовий відпочинок і лікування.

Вечеря і ніч в готелі.

День 3

Сніданок у готелі.

Сьогодні Ви підете на групову екскурсію по Амману і Джераш. Не останнє місце в історії біблії займає Амман, він був столицею амоніту, і іменувався під назвою — «Рабат Аммон», за часів правління Римської імперії його знали як Філадельфія, потім був Греко-Римським містом для десяти міст «Декаполіса», в Філадельфії був Римський амфітеатр, де було можливо розмістити близько 8 тисяч глядачів, у Філадельфії була і фортеця з колонами і численними відбитками Римської, Візантійської та Ісламською архітектури. В Аммані можна побачити залишки давніх церков, а також палац «Аль-Умаві», на території руїн першого міста зараз розташований археологічний музей з наявністю безлічі цікавих артіфактов побуту. Після знайомства з Амманом ми здійснюємо переїзд в перлину півночі Йорданії. Це з найбільш часто відвідуваних місць Йорданії — греко-римське місто Джераш. Джераш, або в давнину Гераса — добре зберігся місто, в світі, на даний момент таких міст не велика кількість збережених в с толь хорошому вигляді. Джераш свідок Грецької, а потім і Римської цивілізацій. У Святій книзі іменувався «Граса». Згадано, що Джераш був зведений солдатами Олександра Македонського. Прогулявшись по місту, можна побачити церкви і храми Зевса і Артеміди, добре збереглися амфітеатри, вулиці міста прикрашають безліч колон. У Візантійський період деякі храми Джераша перетворилися в церкви, прикрашеними мозаїкою. Після екскурсії повертаємося в готель Мертвого моря. Вечеря і ніч в готелі.

День 4

Сніданок у готелі.

Сьогодні у вас вільний день для пляжного відпочинку і купання в водах Мертвого Моря.

День 5

Сніданок у готелі.

Виселення з готелю Мертвого моря і переїзд в готель в Акаба (Червоне море). По дорозі з Мертвого моря в Акаба вас чекає дивовижна екскурсія в місто Петра, яка входить до спадщини ЮНЕСКО. З 2007 місто Петра є одним з Чудес світу. Це головна визначна пам’ятка і справжній скарб королівства, яка дуже популярна серед туристів. Це величезне унікальне місто було висічене арабами-набатейцамі прямо в скельному масиві понад 2000 років тому. Від головного входу відвідувачі проходять через ущелину Сик, величезну тріщину в скелі, протяжність якої між стрімкими скелями приблизно 3 кілометри. Це місто дивовижне, від якого захоплює дух.

Поселення в готель 5 * Акаби. Вечеря і ніч в готелі.

День 6-7

Сніданок у готелі.

Вільний час. Вас чекає дивовижний відпочинок на Червоному Морі. З ідилічною обстановкою і м’яким кліматом. Акаба є цілорічним туристичним майданчиком Йорданії. Підводне морське життя і кристально чисті води затоки створюють чудові умови для дайвінгу, сноркелинга або прогулянок на катері зі скляним дном. Велика кількість екзотичних риб і більше 140 видів коралів дозволяють поринути в чудовий світ краси і чарівності. Водні лижі, віндсерфінг, вітрильний спорт, рибалка, каякінг — спільний відпочинок на узбережжі Червоного моря буде захоплюючим!

Вечеря. Ніч в готелі.

День 8

Сніданок у готелі.

Ось і закінчилася ваша подорож в Йорданії. У призначений час вас чекатиме трансфер, який відвезе до аеропорту.

Виліт додому.

У вартість входить

 • Супровід в аеропорту;
 • Харчування НВ;
 • Трансфер а / п Амман - готель Мертвого Моря;
 • Проживання в готелі 4 * Мертвого моря (4 ночі);
 • Екскурсія по Амману і Джераш;
 • Вхідні квитки в Джераш;
 • Трансфер готель Мертвого Моря - готель Акаби;
 • Проживання в готелі 5 * Акаби (3 ночі);
 • Екскурсія в Петру;
 • Вхідні квитки в Петру;
 • Трансфер готель Акаби - готель Мертвого Моря;
 • Страховка;
 • Йорданська віза при наданні паспортних даних мінімум за 3 дні до заїзду.

У вартість не входить

 • Обіди;
 • Напої;
 • Будь-які послуги, не згадані в програмі;
 • Особисті витрати;
 • Чайові гіду та водієві.

You can send your inquiry via the form below.