Месопотамія. Народження цивілізації - 6 Days

910fbdf01ec259cd0059207c928be87c

Виліт з Харкова або Києва 15 квітня 2021

за маршрутом Шанлиурфа — Баликли-Гель — Гебеклі-тепе — Мардін — Дара — Діярбакир — Немрут-Даг — Харан — Халфеті — Газіантеп — Стамбул

Вартість програми з вильотом з Києва – від 695 євроз Харкова – від 595 євро

День 1
Виліт з Києва/ХарковаПриліт у Шанлиурфу, трансфер та заселення в готель.

Екскурсія на Святе озеро Коропів (Баликли-Гель).

За древньою легендою, саме це місто було тим самим Ур Халдейським, де жив пророк Авраам, родоначальник арабського і єврейського народів, якого сягають три світові релігії – іудаїзм, християнство та іслам.

Згідно з легендою, цар-язичник Німрод, який правив там у далекі часи, був розгніваний тим, що Авраам відмовляється поклонятися ідолам, і велів кинути пророка в яму з вогнем. Однак спекотне полум’я чудом перетворилося на прохолодну воду, а дрова стали великими коропами, нащадки яких і донині плавають у священному озері. Відвідування печери пророка (Ібрагіма) Авраама.

За бажанням — Сира Гаджесі — вечеря в печерному ресторані з національними танцями, піснями і майстер-класами (за дод.плату, 20 євро).

Ночівля в Шанлиурфі.

День 2

Сніданок у готелі.

Екскурсія в археологічний музей Халеплібахче (музей мозаїки), де ви зможете побачити найкращі зразки східно-римського музичного мистецтва із зображенням героїв грецької міфології.

Далі — відвідування Гебеклі-Тепе – це найдавніший у світі мегалітичний храмовий комплекс, якому вже 12000 років, він старший від Єгипетських пірамід!

Переїзд у Мардін. Обід (за додаткову плату 5 євро).

Відвідування монастиря. Дегустація монастирського вина.

Екскурсія вуличками Мардіна.

Мардін – дивовижне кам’яне місто, вулиці якого підіймаються на схили гори, увінчаної грізною фортецею, яка була відома ще в 4500 році до нашої ери. На початку нашої ери Мардін уже представляв собою те, що ми можемо бачити зараз – і відтоді стара частина анітрохи не змінилася. У 1960 році Мардін було взято під охорону ЮНЕСКО. Населення міста багатонаціональне, у ньому живуть курди, араби, ассирійці, турки і вірмени. Ассирійські християнські церкви і монастирі мирно сусідять із численними мечетями.

Придбання знаменитого синього мигдалю!

Ночівля в готелі.

День 3

Сніданок у готелі, виселення.

Відвідування нових розкопок стародавніх храмів біля Мардіна. Огляд античного міста Дара.

Ранньовізантійське місто Дара було засноване у 505 році імператором Анастасієм I, лише через 30 років з моменту падіння античного Риму. Воно було одним з найважливіших центрів Месопотамії, завдяки своєму розташуванню на Шовковому Шляху. Розкопки тут ведуться з 80-х років минулого століття, але досі відкрито не більше 10% всієї території міста. Сьогодні це улюблене місце туристів і молодят для фотосесій: ви побачите рештки міської стіни, цистерни для зберігання води, скельні гробниці, церкви, агору, мости і різні господарські приміщення, які підтримували повсякденне життя жителів міста.

Переїзд в Діярбакир. На вас чекає одна з найдивовижніших пригод в цьому турі — Немрут-Даг, гора богів, унікальний пам’ятник періоду еллінізму, об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите гробницю-святилище, оточену гігантськими статуями 8-9 метрів заввишки і зустрінете захід сонця на горі Немрут — незабутнє видовище і абсолютно непередавані відчуття!

Вечеря на березі річки (за додаткову плату 5 євро).

Переїзд в місто Шанлиурфа. Ночівля в готелі.

День 4

Сніданок у готелі.

Вільний час на ринку Шанлиурфи.

Екскурсія в древнє місто Харан, його назву можна перекласти як «місце, випалене сонцем». Охочі можуть зробити фото в національних костюмах і сукнях.

!! Спеціально в нашій програмі для групи — проведення обряду зняття пристріту (Назара) з місцевою знахаркою. Назар бонджук, буквально в перекладі «око від наврочення» — дуже поширений в Туреччині амулет у вигляді яскраво-синього ока, який оберігає власника від пристріту, відводить злі сили, приносить удачу і навіть виконує бажання.

Халфеті — затоплене місто, яке називають «прихованим раєм» Туреччини або «Турецькою Венецією». Значна частина нижнього міста знаходиться частково у воді, і під час прогулянки на човні ви потрапите під чарівність стародавніх кам’яних будинків, веж, і захопитися кладкою стін стародавньої фортеці Румкале (Римський палац), що зведений біля витоків Євфрату.

Прогулянка на кораблі по Біблійної річці Євфрат. Вечеря на річці Євфрат (за додаткову плату 5 євро).

Ночівля в Газіантепі.

День 5

Сніданок у готелі.

Сьогодні ви відвідаєте Зеугму – найвідоміший музей мозаїк світу, а також древній базар виробів ручної роботи з міді та дерева, інкрустованого перламутром!

Обід в місцевому ресторані (за додаткову плату 5 євро). Вільний час.

Трансфер в аеропорт. Виліт у Стамбул. Трансфер та поселення в готель на Таксім.

Піша прогулянка по Істікляль до Галатської вежі.

Відпочинок, ночівля.

День 6

Сніданок. Вільний час.

Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

Польотні дані:

З Києва:

TK 458  15APR KBPIST KK20 1000 1205
TK2244 15APR ISTGNY KK20 1345 1545
TK2231 19APR GZTIST KK20 1825 2020
TK 459  20APR ISTKBP KK20 1815 2015

З Харкова:

TK1474 15APR HRKIST 0950 1210
TK2244 15APR ISTGNY 1345 1545
TK2231 19APR GZTIST 1825 2020
TK1475 20APR ISTHRK 1845 2050

У вартість входить

  • Авіапереліт; а/к Turkish Airlines;
  • Проживання в готелях 4-5* ВВ;
  • Трансфери за маршрутом;
  • Екскурсії за програмою;
  • Супровід гіда.

У вартість не входить

  • Квитки в музеї;
  • Групові вечері;
  • Сира Гаджесі;
  • Медичне страхування;
  • Доплата за одномісне розміщення

You can send your inquiry via the form below.