Коста ріка. Класична программа - 6 Days

5f2220fec5256b9f950eb069b90a5eaf

Вартість на 1 люд у двомісному номері — 2998 дол

Вартість одномісного розміщення — 3523 дол

День 1.  Сан Хосе (сніданок та обід)

Прибуття у міжнародний аеропорт Juan Santamaria. Зустріч і трансфер в готель. Ніч в готелі Barceló San Jose Palacio.

День 2. Кавова плантація Doka / Вулкан ПЗАС / Ла-Пас / Ареналь (сніданок та обід)

Відправляемося на кавову плантацію Doka, де вирощується краща коста-риканська кава. У вас буде можливість ознайомитися з процесом вирощування, збирання, обробки та обсмаження кави. Не пропустіть можливість придбати його за найнижчими цінами.

Далі, переїзд в національний парк Volcan Poas. Піднімаючись на вулкан, ви помітите, як будуть змінюватися температура і рослинність! По дорозі ви побачите кавові плантації, теплиці квітів і полуниці, створюють прекрасний краєвид. На вулкані Поас ви зможете не тільки помилуватися вражаючим кратером з його сірчистими фумароамі, але також дізнатися про різні екосистеми цього прекрасного національного парку.

Після відвідин вулкана ви вирушите до Саду водоспадів Ла-Пас, де прогуляєтеся по стежці, що веде до мальовничих водоспадів в глибині лісу, а так само зможете відвідати галерею колібрі, серпентарий, сад птахів, ферму метеликів і експозицію жаб.

Переїзд на вулкан Ареналь. Ніч в готелі Arenal Paraíso Resort & Spa.

День 3.  Ареналь / Заповідник Каньо Негро (сніданок та обід)

Після сніданку, ми почнемо наш тур в Каньо Негро. Цей заповідник є домом для величезної кількості різноманітних птахів і екзотичних диких тварин, таких як: лінивці, мавпи, каймани, басіліскі; а також численних тропічних рослин. По прибуттю, Вам запропонують напої. після чого ви підете в круїз на комфортабельному судні по унікальному національному заповіднику, насолоджуючись різноманітністю флори і фауни. По завершенню екскурсії, вас чекає обід.

Ніч в готелі Arenal Paraíso Resort & Spa.

День 4. Ареналь / Монтеверде (сніданок)

Насолоджуйтеся поїздкою на човні через озеро Ареналь в містечко Монтеверде, де проживає унікальна громада Квакер / Тіко. В цей день Вас очікує захоплююча екскурсія «Канопи-тур» або політ над кронами хмарного тропічного лісу. А якщо Вам посміхнеться удача, ви зможете побачити священну птицю індіанців Майа, знаменитого Кетцаль, що знаходиться на межі зникнення.

Ніч в готелі El Establo Mountain Resort.

День 5. Монтеверде (сніданок)

Сьогодні ви відвідаєте один з головних світових напрямків для натуралістів, заповідник Хмарний ліс Монтеверде, розташований на Кордильере Тіларан на північному заході Коста-Ріки на висоті майже в п’ять тисяч футів. Цей біологічний заповідник, створений з ціллю збереження екосистем хмарного тропічного лісу. Він займає територію в 10,000 гектар і є важливою ланкою в зростаючої мережі охоронюваних лісів країни.

Ніч в готелі El Establo Mountain Resort.

День 6. Сан Хосе (сніданок)

Продовження подорожі до наступного пункту призначення на пляжі або повернення в аеропорт.

У вартість входить

  • Проживання в готелях по програмі
  • Екскурсії по програмі
  • Податки на проживання.
  • Харчування за програмою.
  • Послуги російськомовного гіда
  • Трансфери

У вартість не входить

  • Авіапереліт
  • Медичне страхування

You can send your inquiry via the form below.