Класика Канкун — Майя - 6 Days

24191019.644776.7262

Виліти можливі з Харкова та Київа

Вартість 947 дол. за особу

Канкун — Тулум — Бакалар — Шпухіль — Калакмуль — Паленке — Зилив Камепче — Ушмаль — Мерида — Чичен-Іца — Іккіль — Канкун/Рів’єра Мая

Дати віїздів: 13.02, 13.03, 27.03, 10.04, 24.04, 22.05, 12.06, 26.06, 10.07, 24.07, 14.08, 28.08, 11.09, 25.09, 16.10, 30.10 (день мертвх)

День 1.

Прибуття до Канкуну, трансфер в готель 4*. Вільний час

День 2.

Сніданок. Відправлення в найкрасивіше майянське місто, розташоване на узбережжі Карибського моря. Саме в Тулумі віходять найкрасивіші фотографії за весь відпочинок.

Поісля Тулуму вас чекає огляд дивовидного за своєю красою озера Бакалар, яке називають «семикольоровим озером» за поєднання в ньому різних кольорових тонів: від бірюзового до синього. Тут розташований Синій сенот (природна водойма, яка харчується підземними річками), де можна викупатися в кристально-чистій воді.

Увечері прибуття в Шпухіль, розміщення в готелі.

День 3

Сніданок. Відправлення у древнє місто Каламкуль, або на мові мая «Королівство Змії», оточене тропічними джунглями. Це могутнє колись місто Мая було суперником Тікаля. Самим значним спорудженням стародавнього міста є красивий храм — піраміда, більш ніж 45 метрів заввишки, всередині якої біло розташовано 4 гробниці. Цю перлину маянської архітектури оточуютьь справжні джунглі, і до неї складно дістатися, тому потрапляючи в це древнє місто, ви відчуєте себе справжніми першовідкривачами. Після екскурсії відправлення в місто Паленке.

Увечері прибуття в Паленке, розміщення в готелі. Вільний час.

День 4

Археологічна зона Паленке біла одним з найбільш значущих міст Класичного періоду Мая, в якому правила одна з наймогутніших династій, якій належав відомий Пакаль, зображення якого ви побачите на всіх сувенірах цього регіону. Про нього і про легенди, пов’язані з таємничим містом, вам розповість ваш гід. До сих пір більше 90% территорії міста знаходиться під зарослями джунглів і воно зберігає безліч загадок. Найвідоміші споруди: Храм Написів, де була знайдена гробниця Пакаля; Палац; Храм Сонця; акведук, по якому надходила вода в місто і який служив воротами в підземний світ, за повір’ями Мая. З 1987т року місто знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

Після захоплючої екскурсії по археологічній зоні, вас чекає переїзд в місто Кампече, що знаходиться на березі мексиканської затоки. У місті прекрасно збереглася колоніальна архітектура, будинки, пофарбовані в різні колоьри, і фортечні мури, побудовані для захисту від піратів ще в 17 столітті.

Розміщення в готелі.

День 5

Вранці ві підете в величний Ушмаль, про який ходять численні легенеди. Кажуть, що піраміда-храм Чарівника була побудована всього за одну ніч, а в місті до цих пір живуть лісові охоронці — Алуші. Палац Правителя, Будинок Черепах, Голубиний двір, Жіночій монастир — все це ві побачете тут, у неповторному Ушмалі.

Переїзд у місто Мерида. Розміщення у готелі.

Вечірня прогулянка по колоніальному місту.

День 6

Сніданок. Переїзд у Чичен-Іцю.

Це староданє місто є одним з Нових Семи Чудес Світу і візнане Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Піраміда Кукулькан, Храм воїнів, найбільший в світі майданчик для гри в м’яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія та інші споруди міста постануть перед вами і вразять своєю величчю.

Далі вас чекає купання в кристально чистому карстовому озері або сеноті, в якому ві зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод.

Переїзд в Канкун або Рів’єру Мая. Розміщення в готелі згідно попередньої резервації.

У вартість входить

  • Транспорт (в залежності від кількості осіб. В групі: мінівен, спринтер або автобус)
  • Вхідні квитки в усі археологічні зони і заповідники, зазначені в програмі.
  • Проживання в готелях категорії не нижче 4 *. Включений сніданок шведський стіл або американський сніданок.
  • Послуги російськомовного гіда.
  • Груповий трансфер з готелю Канкун / Рів'єра Майя в аеропорт в день відльоту
  • Страховка
  • Оформлення електронного дозволу

У вартість не входить

  • Авіапереліт

You can send your inquiry via the form below.