Новини Кіпру

МОЗ Кіпру оцінив епідобстановку у світі і, готуючись відкривати вї’зід бажаючим з різних країн, з 1 березня, розподілив їх по колірних категоріях.

Класифікація надзвичайно динамічна і може змінюватися в будь-який час.

Зелена група: Австралія, Ісландія, Нова Зеландія, Саудівська Аравія, Сінгапур.

В’їжаючим потрібно пройти безкоштовний тест після прильоту на Кіпр.

Помаранчева група — Данія; Китай (включаючи Гонконг і Макао); Норвегія; Таіланд; Фінляндія; Північна Корея.

В’їжджаючи з країн помаранчевої групи треба пред’явити негативний результат тесту, якому не більше 72 годин.

В червону групу входять: Австрія; Андорра; Бельгія; Болгарія; Ватикан; Угорщина; Німеччина; Греція; Ірландія; Іспанія; Італія; Латвія; Литва; Ліхтенштейн; Люксембург; Мальта; Монако; Нідерланди; Польща; Португалія; Румунія; Сан-Марино; Словаччина; Словенія; Франція; Хорватія; Чехія; Швеція; Швейцарія; Естонія.

Мешканці цих країн можуть потрапити на Кіпр якщо вони є громаднами та резидентами Кіпру, їх найближчими родичами, або маючи спеціальний дозвіл. За 72 години перед прилотом на Кіпр потрібно пройти тест, потім по прильоту зробити повторний тест за свій рахунок і залишатися на самоізоляції до отримання результату.

Сіра група — в’їзд тільки по спецдозволу: Білорусь; Великобританія; Єгипет; Ізраїль; Йорданія; Ліван; Об’єднані Арабські Емірати; Росія; Руанда; Україна.

В’їжджають з країн сірої групи повинні пред’явити негативний результат тесту, якому не більше 72 годин. По прильоту потрібно здати тест за свій рахунок. Потім всі без винятку повинні залишатися на самоізоляції протягом 14 днів або знову здати тест через 10 днів і при негативному результаті припинити самоізоляцію. Результати повторного тесту відправляються на monada@mphs.moh.gov.cy.

Усі пасажири, незалежно від категорії країни, як і раніше повинні заповнити Cyprus Flight Pass за 24 години до вильоту на Кіпр. Вибіркове тестування в аеропортах також буде продовжено.

Недавно опубликовано